חברת שיווק ופיתוח עסקי עבורך, אנו בחרת טאז מציעים שרותי שיווק במיקור חוץ, החברה הוקמה על מנת לאפשר לעסקים קטנים ובינונייים לנהל את השיווק בצורה המקצועית והגבוהה ביותר כפי שחברות גדולות מתנהלות.

ייחודינו הוא ביכולתנו לתת מבט רחב על כלל השיווק של החברה על ידי בחינה מולטידסיפלנרית של מגוון תחומים כגון התנהגות לקוחות, מרקום, מבנה ארגוני, עיצוב שירות פרסום ניו מדיה ועוד.

הצוות של טאז כולל מגוןן אנשים בעלי התמחות התחומי העיסוק של החברה,  עם ניסיון מעשי רב הן בעשייה והן בליווי ארגונים.

פשוט עושים בשבילך

הערך המוסף שלנו הוא לא רק ביכולתינו לייעץ ולבנות את אסטרטגיית השיווק הארגונית אלה גם לבצעה הלכה למעשה, ניהול המשימות, בקרה על ספקים חיצוניים קיימים או ביצוע העבודה בעצמנו, על ידי כך אנו בעצם מאפשרים לכם לנהל להתמקד ולקדם את העסק שלכם כאשר אנו עוסקים בכל פעילויות השיווק עבורכם כאילו היינו חלק מארגונכם.

החוזקה והייתרון שאנו מענקים לעסק שלכם הוא בחיבור הצרכים והאסטרטגיה העסקית לכדי המשימות הפרקטיות וביצוען, פעילות אשר יכולה להתקיים בארגונים גדולים עם מחלקות שיווק גדולות.

תקציב גמיש ומותאם

מתן השרותים מותאם לצרכים הארגוניים ולתקציב העסק לפי הפעילות הרלוונטיית, כך שמצד אחד ניתן לקבל מענה שיווקי כולל או לקבל מענה פרקטי ספציפי למשימה שיווקית אחת.

הצוות

הצוות המוביל של טאז הינו יוצא חברות הייעוץ ומיקור החוץ המובילות בארץ, לצוות ניסיון רב במגזרים רבים כגון המגזר הפיננסי, ריטייל, אופנה, רכב, משאבי אנו היי טק ועוד, הצוות הניהולי בטאז הינו בעל MBA עם התמחות בשיווק.