דף אוהדים בפייסבוק – מיזוג פרופיל רגיל עם דף אוהדים

לא מעט חברות וארגונים פתחו פרופיל משתמש רגיל עבור החברה שלהם, כלומר פרופיל בדיוק כמו של בן אדם פרטי בפייסבוק, כאשר עבור ארגונים וחברות ישנו דף ייעודי לנושא שנקרא: דף אוהדים. מבחינת פייסבוק זוהי פעולה שאינה חוקית וברגע שפייסבוק מגלה זאת, היא פשוט סוגרת את הפרופיל והחברה מאבדת את כל המידע שיש שם כולל חברים. איך פייסבוק יודעת שמדובר בפרופיל חברה על פטפורמה של פרופיל אדם פרטי? פשוט מאד. ברגע שפייסבוק רואה שישנן הודעות שיווקיות / מכירתיות על מבצעים או מוצרי החברה, הם יודעים שמדובר בפרופיל רגיל המשמש חברה.

איזה מידע עובר בעת מיזוג פרופיל רגיל לדף אוהדים בפייסבוק?
כיום ניתן לבצע מיזוג פרופיל רגיל לדף אוהדים בפייסבוק. המיזוג מאפשר להעביר את החברים בלבד מדף פרופיל בפייסבוק לדף האוהדים החדש. חוץ מהחברים, כל האינפורמציה  בפרופיל הולכת לאיבוד ויהיה צורך לעדכנה מחדש בדף האוהדים. התוצאה בפועל היא שכל החברים שהיו בפרופיל רגיל, הופכים להיות אוהדים בדף האוהדים של החברה. כאילו שהם עשו לייק לעמוד. מה שמאפשר לנהל את העמוד בדיוק כפי שצריך להיות מנוהל ומעודכן על ידי חברה עם כל היתרונות שבדבר.

איך עושים  בפועל את מיזוג העמודים והעברת החברים לעמוד החדש בלי לאבד אותם?
עלינו לבצע את פעולת המיזוג שנקראית בפייסבוק – Profile To Business Page Migration, כדי לעשות זאת קודם כל מתחברים לפרופיל הרגיל של הפייסבוק, ממנו רוצים להעביר את החברים. כשמחוברים, נכנסים לקישור ייעודי לביצוע המיזוג ומבצעים תהליך של פתיחת דף אוהדים חדש.  בקישור במאמר זה אתם מתבקשים שלב אחר שלב לעדכן פרטים הנדרשים לצורך פתיחת הדף. החברים יעברו באופן אוטומטי ויהפכו לאוהדים, כמקובל לעמוד חברה בפייסבוק. בדף האוהדים מעדכנים את כל המידע הרלוונטי כגון: תמונות, לוגואים אודות החברה ועוד. ההמלצה היא לבנות דף נחיתה לעמוד שימשוך את הגולשים לעשות לייק או לחילופין שיכיל תוכן מעניין ומושך בתחום בו עוסקת החברה.
מכאן והלאה כל ההתנהלות הינה של דף אוהדים שמצריך תחזוקה שונה מזו של פרופיל רגיל. למאמר המלאה בנושא ניהול ועדכון דף אוהדים בפייסבוק 

במידה ויש לכם תגובות או שאלות בנושא, אנחנו נשמח שתכתבו אלינו ותשתפו אותנו במייל: info@tazz.co.il. הבלוג של חברת טאז הוקם כדי לספק לקוראיו מידע רלוונטי ועדכני בתחום עיסוק החברה: יעוץ עסקי ושירותי מיקור חוץ בתחום שיווק ומרקום, פיתוח ארגוני ופיתוח אישי.