כיצד לכתוב תוכן חיוני ובלוגים כאסטרטגיית שיווק

עבודה מהבית – איך בלוגר מקצועי יכול לעזור לעסק שלך?

אין ספק כי בלוגים וכתיבת תוכן הפכו למרכיב חיוני באסטרטגית השיווק של עסקים כיום. מאז שנטבע הביטוי 'בלוג' בשנת 1999, הבלוגים הפכו לגורמים משמעותיים בתחומי הספרות, החדשות והיצירה. בלוג וכתיבה יכולים לשמש כדרך להפיץ את הרעיונות העומדים בבסיסם של עסקים גדולים וקטנים. מתוך נקודה זו, ציינו את הסיבות העיקריות והחשובות ביותר אשר בגללן אתה צריך להעסיק בלוגר או כותב תוכן, כחלק מהאסטרטגיה השיווקית שלך.

בלוג וכתיבת תוכן כחלק מאסטרטגיית מדיה חברתית

בעבר נשאלו הרבה שאלות לגבי יכולת ההישרדות של הבלוגים, אולם כיום, אין כל וויכוח: הבלוגים הם עובדה מוצקה. באתר הבלוגים וורדפרס בלבד, מתפרסמים מדי חודש 39.9 מיליון פוסטים הגורמים למעלה מ-42 מיליון תגובות. מאז שהושק בשנת 2006 צמח וורדפרס מ- 100 מיליון דפים נצפים בחודש, ליותר מ- 4.1 ביליון דפים נצפים בחודש. האם גם אתה נתקלת בזמן גלישה באחד הבלוגים הפופולאריים ולפני ששמת לב בילית בהם יותר משעה שלמה בצפיית תוכן ובקריאת מאמרים ובלוגים למיניהם? זהו כוחםשל  בלוגים טובים ולכן עליך לשכור בלוגר או כותב תוכן כמה שיותר מהר.

5 עצות יעילות למציאת הבלוגר המתאים

בעלי עסק רבים טועים וחושבים כי ללקוחות שלהם לא אכפת שהם הקימו בלוג, או שהם לא יטרחו לקרוא אותו. זה לא המצב וחשוב שתבחר את הבלוגר הנכון. הנה חמיש עצות שיסייעו לך למצוא את הבלוגר המתאים ביותר לך.

1. חפש בלוגר או כותב תוכן שמבין את התחום ואת הסגנון שלך. כותבים פרילנסרים, יוצרים לרוב תוכן עבור מספר חברות במגוון תחומים ונושאים. יקל עליך מאוד אם תוכל למצוא בלוגר הכותב בתחום בו אתה עוסק ומכיר אותו היטב. במיוחד אם אם אתה רוצה שהבלוגר יוכל לכתוב מנקודת המבט שלך. אם בענף בו אתה עוסק משתמשים בהרבה מונחים מקצועיים, עדכן את כותב האם להשתמש בהם בבלוג. אם המטרה שלך היא בלוג הומוריסטי, רציני, רשמי או קליל, בלוגר מנוסה יוכל לומר לך באיזה סגנון הוא מתמחה ובאיזה סגנון הוא מתבטא טוב יותר.

2. דע כי הבלוגר יצטרך לעשות עבודת מחקר מסוימת. חשוב להבין כי גם הכותבים הטובים ביותר אשר מעורים מאוד בתחום שלך, יצטרכו לערוך מחקר שטח מסוים ברשת כדי לכתוב עבורך את הבלוג. שתף עם הכותב את המקורות שאתה חושב כי הם בעלי ערך ואת מקורות ההשראה שלך.

3. חפש כותב בעל הבנה ב- SEOהבלוגים הטובים ביותר כיום, הם בעלי הבנה באופטימיזציה של מנועי חיפוש והם משלבים אותה בטכניקות הכתיבה שלהם. כדי ליצור תוכן אופטימאלי, הכותב צריך לדעת כיצד לנסח את הכותרות ושאר התוכן בבלוג שלך, באופן אופטימאלי והטוב ביותר. כדי לנצל את ההבנה של הבלוגר שלך ב- SEO, עדכן אותו באלה מילות מפתח אתה מעוניין ורוצה להשתמש ומהן מילות המפתח החשובות ביותר לשיפור הקידום האורגני של הבלוג.

4. בדוק מה התעריף המקובל. ערוך סקר שוק בנוגע לתעריפים המקובלים המשולמים לבלוגרים. זכור, התוכן הוא העיקר ואם אתה מחפש מישהו שיכתוב עבורך תוכן מקורי ובעל ערך, תצטרך לשלם לו יותר מעשרה שקלים לשעה. היות והבלוג עצמו הוא חינם, כדאי לך להשקיע בבלוגר שיצור תכנים בעלי ערך.

5. פרסם מודעת דרושים או חיפוש עבודה מושלמת. ככל שהמודעה שלך לאיתור בלוגר תהיה יותר מפורטת ומדויקת, כך היא תהיה יותר יעילה. ודא כי הכותרת מציינת בפירוש את התחום שלך. ציין כמה פוסטים אתה מעוניין לפרסם בשבוע ובמשך כמה זמן. אל תבקש קו"ח, בקש דוגמאות כתיבה וקישורים לבלוגים שנכתבו על ידי אותו כותב. אל תצא בהצהרות כמו: 'זו תהייה עבודה קלה מאוד עבור האדם המתאים'. אתה מחפש מקצוען, שמטרות הבלוג והכתיבה חשובות לו, לא מישהו שמתייחס לעבודה שלו בקלילות.