משתמשים בפייסבוק בישראל ובעולם

נתונים מעודכנים על משתמשים בפייסבוק בישראל ביחס לעולם או בהשוואה למספר משתמשים בפייסבוק במדינות אחרות ניתן למצוא באתר זה נכון לינואר 2012.
יש לקחת בחשבון שנתונים אלה משתנים כל הזמן, כך שבלינק שמופיע בסוף, תוכלו לקבל את הנתונים המעודכנים ביותר בזמן אמת.

נתונים על מספר משתמשים בפייסבוק:

מספר משתמשים בפייסבוק בעולם על פי נתונים לינואר 2012 הוא 794,330,660 משתמשים.

מתוך זה נתוני משתמשים בפייסבוק בישראל נכון לינואר 2012 הוא 3,364,120 משתמשים ומדובר ב-4.4% מכלל משתמשים בפייסבוק בעולם. בפילוח על פי מין, מספר המשתמשים בפייסבוק בישראל הוא 52.9% גברים ו47.1% נשים.

פילוח על פי גילאי משתמשים בפייסבוק בישראל:

בפילוח זה, על פי גילאי משתמשים בפייסבוק, אנו יכולים לראות ש – 56% מהמשתמשים בישראל הינם בגילאי 18-34 ומהווים את הנתח הגדול מכלל המשתמשים. על פי נתונים רשמיים של משתמשים בפייסבוק, שפרסמה פייסבוק בעצמה, ממוצע החברים העולמי שיש לגולש הוא 130 חברים בממוצע. בישראל לכל גולש יש 232 חברים בממוצע – כך שמדובר בכמעט פי שתיים חברים שיש לכל ישראלי בפייסבוק ביחס לעולם.

אתר הסטטיסטיקות של פייסבוק מגלה לכם את כל הנתונים המעודכנים ביותר על כל מקום בעולם בו יש שימוש בפייסבוק, החל פילוחים לפי מין וגיל ועד לעלויות פרסום וכמות הלייקים שיש לכל חברה. האתר יכול לספק מידע מעניין על התנהלות המשתמשים בפייסבוק. בנוסף לחברות המעוניינות לפרסם בפייסבוק, האתר יכול לספק נתונים רלוונטיים לפני תחילת קמפיין פרסומי, על פי גילאים, קהלי יעד הקיימים בפייסבוק ועוד – http://www.socialbakers.com/