שיווק באינטרנט – כיצד עובד מנוע החיפוש של גוגל

שיווק באינטרנט הולך ותופס חלק נכבד בתמהילי השיווק של ארגונים ועסקים רבים, כאשר אנו באים ליישם אסטרטגיית שיווק נושא הניו מדיה ככלל ואתר האינטרנט בפרט תופשים מרכיב חשוב ביותר.  ניתן להתיחס לאתר האינטרנט כאשר מבצעים שיווק באינטרנט בהיבטים הפנימיים ( נראות, סוג התוכן, כיצד האתר עובד,טכנולוגיה,מה תפקידו ועוד) והיבטים חיצוניים הקשורים לכיצד מגיעים אנשים אל האתר.

בהיבטים החיצוניים ניתן למצוא אסטרטגיות וגישות רבות, אחד הביטויים השגורים הוא SEO, או בעברית אופטימיזציית מנועי חיפוש. הכוונה היא לכל התהליכים והמהלכים שאנו נבצע על מנת שאתר האינטרנט יופיע ראשון בתוצאות החיפוש הרצויות לנו.

על מנת להבין כיצד עובד עולם הSEO חשוב ראשית להבין כיצד עובד מנוע חיפוש. בסרטון זה מוסבר בקצרה כיצד עובד גוגל, כמו כן ניתן להכנס ל מנוע החיפוש של גוגל אשר מסביר בפירוט נרחב יותר כיצד מנוע החיפוש של גוגל עובד.

בדרך כלל שיווק באינטרנט , או קידום האתר לא נעשות על ידי בעל העסק, לשם כך שוכרים לרב חברת שיווק או חברות אשר עוסקת בקידום אתרים. חשוב מאוד להבין כיצד עובד מנוע החיפוש של גוגל על מנת שניתן יהיה להבין מה ספרים אלו מבטיחים ומה הם עושים, במקרה הקל, אתם תבינו כי הבטיחו לכם דברים שלא ניתן להשגים, ובמקרים המורכבים חברת השיווק עלולה לעשות נזק ולהוציא אתכם מהאינדקס של גוגל. רק הבנה של שיטת החיפוש והצגת הפרטים תוכל להגן עליכם מפני מקרים אלו.